Szukaj:

Mieszkanie, ul. Ślusarska w Krakowie

Kuchnia z salonem
Salon
Kuchnia
Kuchnia i przedpokój
Kuchnia z salonem
Sypialnia
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Jadalnia
Szafa
Szafa

Mieszkanie, ul. Ślusarska w Krakowie

Mieszkanie na ulicy Śluskarskiej jest niewielkie, dlatego wszystkie pomieszczenia musiały być praktycznie urządzone. Projekt obejmował salon z kuchnią i jadalnią, łazienkę oraz sypialnię.

Salon z kuchnią tworzą spójną całość dzięki zabudowaniu jednej ze ścian. Górne szafki tworzą ciąg przez całe pomieszczenie. Dzięki temu zyskujemy mnóstwo miejsca do przechowywania kuchennych akcesoriów, jak i wielu innych rzeczy. Zróżnicowana jest za to kolorystyka – od frontów w białym połysku poprzez elementy z czarną szybką lacobel (w brudnej strefie kuchennej) i płytą laminowaną drewnopodobną. Kuchnia prezentuje się efektownie również dzięki wykorzystaniu stylizowanej lodówki.

W korytarzu prowadzącym do sypialni i łazienki umiejscowiony został stół z krzesłami i designerską lampą, a także pojemna szafa wnękowa z dużym lustrem na froncie, które dodatkowo doświetla pomieszczenie.

Łazienka to modne połączenie czarnych płytek betonowych na podłodze z białymi płytkami marmurowymi na ścianie. Wnętrze uzupełnia komoda w takim samym połączeniu kolorystycznym co pozostałe meble w mieszkaniu oraz zabudowa nad toaletą tworząca praktyczny schowek na akcesoria.

Sypialnia została oddzielona od pozostałej części mieszkania dużymi, przesuwnymi drzwiami łączącymi powierzchnię szkła mlecznego i czarnej płyty.

W przedpokoju znajduje się tapicerowane siedzisko z haczykami oraz szafa z lustrem na froncie, które delikatnie doświetla wnętrze i je optycznie powiększa.