Szukaj:

Mieszkanie, ul. Słowackiego w Krakowie

Salon z kuchnią
Salon z kuchnią
Salon
Kuchnia
Kuchnia
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Pokój
Pokój

Mieszkanie, ul. Słowackiego w Krakowie

Mieszkanie, które znajduje się na ulicy Słowackiego to kolejny projekt inwestycyjny do sprzedaży. Znajduje się ono w klimatycznej kamienicy i zostało w całości wyremontowane. Projekt obejmował kuchnię z salonem, łazienkę oraz pokój.

Ze względu na to, że wejście do mieszkania prowadzi bezpośrednio do kuchni, salon został delikatnie oddzielony ścianką. To rozwiązanie sprawiło, że zyskaliśmy niewielki przedpokój, w którym zmieściła się szafa (lustro na froncie optycznie powiększa przestrzeń) i tapicerowane siedzisko z mniejszymi szafkami.

Strefę wypoczynkową wyznacza ściana w kolorze ciemnego turkusu. Obok wykorzystałam dekoracyjną fototapetę. Przy sofie ulokowałam niewielką jadalnię.

Kuchnia to jasne kolory. Matowe fronty w bieli i szarości idealnie uzupełnia drewniany blat i czarne uchwyty nawiązujące kolorystyką do sprzętu AGD.

Łazienka ma bardzo ekskluzywny charakter. Na pierwszy plan wysuwają się marmurowe, białe oraz czarne płytki, które podkreślają klasę i elegancki sznyt aranżacji. Tworzą one również ciekawy kontrast kolorystyczny. Pozostałe elementy w łazience to szafka z białym frontem, drewniana półka pod umywalką nablatową, a także praktyczne, duże lustro.

W pokoju z kolei wykorzystałam taką samą tapetę jak w salonie, aby sprawić, by wystrój całego mieszkania był spójny i harmonijny.  Tego względu w pomieszczeniach znajduje się podłoga w tym samym, niejednolitym wybarwieniu.