Szukaj:

Mieszkanie, ul. Wójtowska w Krakowie

Salon
nowoczesna kuchnia z czarnymi meblami
czarno-drewniana kuchnia
Czarna kuchnia
czarna kuchnia z jadalnią
Łazienka
Łazienka
Salon z jadalnią

Mieszkanie, ul. Wójtowska w Krakowie

Mieszkanie z ulicy Wójtowskiej przeszło generalny remont. We wnętrzach dominuje styl industrialny i powierzchnie o widocznym usłojeniu drewna. Projekt obejmował salon z kuchnią i jadalnią, łazienkę oraz przedpokój. Całe mieszkanie ma spójny wystrój, który jest zasługą również jednolitej podłogi – płytek gresowych z imitacją drewna, ułożonych w stylową jodełkę.

W salonie strefę telewizyjną urozmaica dekoracyjna tapeta na ścianie. Tuż obok znajduje się stół w jadalni z rysunkiem słojów i czarnymi nogami, nawiązując kolorystycznie do pozostałych mebli w mieszkaniu. Całość uzupełniona została designerskimi lampami.

Kuchnia idealnie odzwierciedla nowoczesne trendy wnętrzarskie. Czarne, matowe fronty delikatnie podkreślone podświetleniem. Dolne szafki drewniane doskonale komponują się z podłogą i innymi meblami. Całość dopełniają modne płytki betonowe nad blatem.

W łazience betonowe płytki na ścianach, które kontrastują z czarną wstawką wykonaną z heksagonów. Pod lustrem szafka z drewnianymi frontami i czarnym blatem, która pasuje do wystroju całego mieszkania.