Szukaj:

Mieszkanie, ul. Lubostroń w Krakowie

Salon z kuchnią i jadalnią
Kuchnia
Salon z jadalnią
Salon z jadalnią
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Sypialnia
Przestrzeń biurowa
Przestrzeń biurowa

Mieszkanie, ul. Lubostroń w Krakowie

W mieszkaniu na ulicy Lubostroń zaprojektowany został salon z jadalnią i kuchnią, łazienka, sypialnia, a także strefa biurowa z biblioteczką. Mieszkanie utrzymane jest w jasnych kolorach i prostym designie, dzięki czemu wnętrza wydają się bardzo przestronne.

W salonie za sprzętem TV znajduje się płyta drewniana, która dzieli przestrzeń na strefę telewizyjną. Poniżej zamontowano podwieszaną szafkę TV z białym frontem pozbawionym wystających uchwytów. Z obu stron praktyczne, pojemne regały.

W strefie z jadalnią na ścianie zostały umieszczone ozdobne drewniane elementy tzw. lamelki. Nad stołem wiszące lampy, które dobrze doświetlają powierzchnię stołu.

W kuchni znajdują się białe szafki z frontami lakierowanymi na połysk i uchwytami wyżłobionymi wewnątrz płyty. Z boku jest z kolei zabudowa drewniana, która nawiązuje stylem do wykończenia strefy telewizyjnej.

Łazienka utrzymana jest w podobnym stylu co pozostałe pomieszczenia – dominują w niej jasne kolory. Ściany wykończono płytkami ozdobnymi gresowymi, które wraz z prostymi, białymi frontami w połysku tworzą harmonijną całość. W łazience zostało wydzielone miejsce na pralkę i suszarkę.

Aby maksymalnie wykorzystać potencjał przestrzeni biurowej, znalazł się tam okazały regał na książki, a także kanapa, która w razie potrzeby może być dodatkowym miejscem noclegowym dla gości. Nad nią zamontowano wiszące szafki jako praktyczny schowek na niezbędne rzeczy. Ściana obok biurka (przy oknie) pomalowana jest farbą tablicową i magnetyczną – dzięki niej łatwiej jest zorganizować swoją pracę.