Szukaj:

Mieszkanie, ul. Rakowicka w Krakowie

Salon
Kuchnia z jadalnią
Kuchnia
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Sypialnia
Korytarz
Korytarz
Przedpokój

Mieszkanie, ul. Rakowicka w Krakowie

Projekt w mieszkaniu na ulicy Rakowickiej obejmował salon, kuchnię i strefę sypialnianą w jednym pomieszczeniu oraz łazienkę i przedpokój. Aranżacje utrzymane są w prostym i nowoczesnym stylu.

W salonie i kuchni wraz z jadalnią wyróżnia się drewniana podłoga w ciepłym, ciemniejszym odcieniu. Za strefą telewizyjną umieszczone zostały nowoczesne panele betonowe, które delikatnie podkreśla światło z lamp.

Strefa kuchenna to fronty szare, lakierowane i pozbawione wystających uchwytów. Drewniany panel nad blatem został dobrze doświetlony przez listwę pod szafkami.

W strefie z łóżkiem znajduje się wisząca szafka z podświetlonym regałem. Z boku, nad biurkiem wykorzystano oprócz betonowych paneli niezwykle modny i efektowny motyw ściany z mchu, który wprowadza nutę świeżości i przełamuje stonowane kolory wnętrza.

Łazienka, choć niewielka zachwyca elegancją. Została wykończona pięknymi płytkami kamiennymi i ciemnym drewnem, z kolei duże lustro optycznie ją powiększa. Znajduje się w niej również wysoka zabudowa z pralką, a także bardzo efektowna wanna wolnostojąca, idealna na odprężającą kąpiel.