Szukaj:

Mieszkanie, ul. Obozowa w Krakowie

Kuchnia
Kuchnia
Salon z jadalnią
Salon
Kuchnia z jadalnią
Jadalnia
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Sypialnia
Sypialnia
Biuro w sypialni
Przedpokój
Szafa
Balkon

Mieszkanie, ul. Obozowa w Krakowie

Projekt mieszkania na ulicy Obozowej został dopasowany do oczekiwań młodego singla pracującego w trybie home office. Aranżacja obejmowała salon z kuchnią i jadalnią, łazienkę, sypialnię oraz przedpokój. Klasyczna kolorystyka przeplata się tutaj z efektownymi detalami, tworząc niezwykle zgrany i modny zestaw.

Pokój dzienny na pozór niezwykle prosty – z wygodnym narożnikiem, designerską lampą i szafką TV w czarnym połysku (nawiązuje do detali w strefie kuchennej).

Przechodząc do strefy kuchennej, można zauważyć stonowane, matowe fronty w odcieniach grafitu, które uzupełniono szczegółami w kolorze eleganckiej czerni – blatem na półwyspie oraz niewielkim panelem ściennym.

Strefę jadalni wyznaczono poprzez fototapetę. Przedstawia ona most, dzięki czemu przestrzeń została optycznie powiększona. Jadalnia z modną fototapetą to także świetne rozwiązanie przełamujące prosty styl pozostałej aranżacji pomieszczenia.

W sypialni z biurem wygospodarowano zarówno miejsce na strefę wypoczynkową, jak i strefę przystosowaną do pracy. Biurko osadzono we wnęce, co daje oszczędność miejsca, a ścianę za łóżkiem wyróżniono pasem przyjemnego, a przy tym relaksującego odcienia niebieskiego.

Łazienka to prawdziwa perełka w projekcie. Na ścianach dumnie prezentuje się biały i czarny marmur. Miedziane lampy i okrągłe lustro to kolejne elementy zgodne z najmodniejszym obecnie wzornictwem. Największą uwagę jednak przyciąga grafika na szkle z motywem wodospadu. Dzięki niej łazienka może zamienić się w prawdziwą strefę SPA.

Aby zaprezentować przedpokój od najlepszej strony, na ścianie umieściłam modne lamelki z haczykami oraz szafkę wnękową z frontem wyposażonym w lustro optycznie powiększające przestrzeń.

Jeśli interesują Cię inspiracje dla mieszkania singla, ten projekt powinien Ci się spodobać.