Szukaj:

Mieszkanie 80 m2, Kraków

Kuchnia z jadalnią
Kuchnia z jadalnią
Salon z jadalnią i kuchnią
Salon z jadalnią i kuchnią
Salon z kuchnią i jadalnią
Salon z jadalnią i kuchnią
Salon z jadalnią i kuchnią
Salon - ściana z TV
Salon
Łazienka
Łazienka z fototapetą
Łazienka
Szafa
Schody

Mieszkanie 80 m2, Kraków

Mieszkanie z ulicy Henryka i Karola Czeczów w Krakowie.

Projekt kuchni z jadalnią i salonem, łazienki i holu. We wnętrzach główną rolę odgrywa drewno oraz stonowane kolory – beż, biel, szarość. W strefie kuchennej i na korytarzach punktowe oświetlenie na szynie, nad stołem modne lampy tuby, w salonie zaś efektowny żyrandol z żarówek.

W kuchni wykorzystałam fronty w odcieniu matowej szarości. Górne szafki to drewno z widocznym rysunkiem usłojenia. Końcówka blatu na półwyspie pełni funkcję stołu do jadalni.

W salonie wygodne meble wypoczynkowe. W strefie telewizyjnej długa szafka TV. Ciekawy efekt wizualny daje połączenie elementów takich jak: tynk strukturalny jako imitacja betonu, lamelki na ścianie i podświetlenie podkreślające zróżnicowanie zastosowanych struktur.

W łazience wykorzystałam duży, jasny gres. Jest on świetnym tłem dla pozostałych elementów dekoracyjnych, czyli płytki gresowej drewnopodobnej na jednej ścianie, a także oryginalnej fototapety na drugiej ścianie (optycznie powiększa łazienkę).

W korytarzu szafy z wieszakami, siedziskiem oraz lustrzanym frontem, który sprawia, że pomieszczenie jest jasne i przestronne.