Szukaj:

Mieszkanie 60 m2, Kraków

Salon z kuchnią
Salon z kuchnią i jadalnią
Salon z kuchnią i jadalnią
Salon z jadalnią
Kuchnia z jadalnią
Sypialnia
Sypialnia
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Biuro
Biuro
Biuro
Holl
Holl

Mieszkanie 60 m2, Kraków

Mieszkanie, które znajduje się na ulicy Fedorowicza w Krakowie.

Projekt salonu z jadalnią i kuchnią, sypialni, łazienki, biura oraz przedpokoju. Drewno, beton, modne akcenty i minimalizm to główne cechy wystroju całego mieszkania.

Projekt nowoczesnego salonu obejmuje tutaj wygodną kanapę, praktyczne stoliki oraz ciekawie zaaranżowaną strefę telewizyjną. Oprócz szafki RTV oraz dużego regału na pierwszy plan wysuwa się efektownie wykończona ściana za telewizorem. Wykonana jest z betonowej płyty oraz czarnych, drewnianych lamelek.

W kuchni fronty jasnoszare matowe z czarnymi uchwytami. Półwysep wykończony w ciemnej szarości tworzy z pozostałymi elementami delikatny kontrast. Z kuchni oświetlenie na szynie poprowadzone wzdłuż korytarza.

Jadalnia usytuowana z boku. Strefę jadalnianą wyznaczają dekoracyjne lamelki na ścianie, które użyłam również w przestrzeni telewizyjnej. Nad stołem czarne lampy wiszące, które doświetlają powierzchnię blatu.

W centralnym punkcie sypialni znajduje się łóżko, za nim modnie wykończona ściana z płyty betonowej. Zastosowałam tutaj subtelne podświetlenie, które podkreśla ciekawą strukturę tego materiału. We wnętrzu znajduje się też duża szafa z przesuwnym frontem oraz oryginalna półka na książki.

Łazienka przyciąga wzrok wieloma modnymi detalami. Betonowe płyty na ścianach dodają jej wyjątkowego charakteru. Szara szafka pod umywalkę jest praktyczna, a przy tym dobrze komponuje się z kolorystyką łazienki. Efektownie prezentuje się jodełka na płytce i płytki gresowe drewnopodobne na ścianie prysznicowej. Duża powierzchnia luster sprawia, że wnętrze wydaje się optycznie większe i przestronniejsze.

W biurze znajdziemy duże biuro z ciągiem szafek i półek oraz podświetlane regały. Granatowe ściany oraz drewniane elementy i podłoga tworzą przytulny, a zarazem relaksujący klimat, idealny do codziennej pracy. W kącie usytuowana mini siłownia.