Szukaj:

Dom 120m2 w Zbylitowskiej Górze

Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon
Salon z czarnym sufitem
Salon z czarnym sufitem
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Klatka schodowa
Klatka schodowa
Holl
Holl

Dom 120m2 w Zbylitowskiej Górze

Projekt domu w Zbylitowskiej Górze.

Wnętrza są nowoczesne, oryginalne i idealnie odzwierciedlają najmodniejsze wzornictwo. W projekcie znajduje się salon z jadalnią i kuchnią w dwóch wersjach, łazienka, klatka schodowa oraz hol.

W pierwszej wersji salon to duży, wygodny narożnik, z tyłu regał z szafkami oraz efektownie zaaranżowana przestrzeń telewizyjna. Ściana jest w niej wykończona spiekiem kwarcowym oraz czarnymi lamelkami, które zostały podkreślone sufitowym oświetleniem.

Obok strefa z jadalnią – stołem i modnymi krzesłami, która została wydzielona przez lustrzaną ścianę.

Kuchnia to nowoczesność w najlepszym wydaniu. Czarne fronty z uchwytami, ciemny blat kamienny czy pasmo czarnych lamelków na suficie oraz na półwyspie daje wrażenie głębi i luksusu.

W drugiej wersji poza narożnikiem w salonie jest regał z szafkami w kolorze naturalnego drewna. Strefa telewizyjna to z kolei fornir drewniany i ciemne lamelki.

W części z jadalnią zamiast lustra jest tynk betonowy. Cechą wyróżniającą drugi projekt jest również betonowy sufit na całej powierzchni salonu, jadalni i kuchni.

W strefie kuchennej czarne fronty przełamane są drewnianą wstawką nad półwyspem i na szafkach wiszących.

Łazienka to prawdziwe spa. Powierzchnia ścian i podłogi wykonana z ciemnoszarych płytek kamiennych. Strefa z prysznicem i wanną stojącą wyznaczona została przez pasmo gresu drewnopodobnego. Czarna armatura i ceramika, a także delikatne oświetlenie sprawia, że wnętrze ma wyjątkowy, niezwykle ekskluzywny charakter.

W projekcie znajduje się też klatka schodowa. Wyróżniają ją stalowe elementy, tynk betonowy ozdobny wzdłuż schodów, a także piękna fototapeta ze skrzydłami na ścianie.

W przedpokoju wysoka szafa z lustrem na froncie, szafka wisząca na buty, a także lamelki na ścianie z wieszakami, które nawiązują do wystroju pozostałych pomieszczeń.

Jeśli potrzebujesz wyjątkowego, luksusowego projektu domu, ta propozycja z pewnością przypadnie Ci do gustu.