Szukaj:

Mieszkanie 50 m2, Kraków

Kuchnia z jadalnią
Kuchnia z jadalnią
Kuchnia z jadalnią
Kuchnia z jadalnią
Salon z jadalnią
Pokój dla gości
Pokój dla gości
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Łazienka
Sypialnia
Sypialnia
Sypialnia
Przedpokój z szafą

Mieszkanie 50 m2, Kraków

Mieszkanie znajduje się na ulicy Roi w Krakowie.

To projekt kuchni z jadalnią, salonu, pokoju gościnnego, łazienki, sypialni oraz przedpokoju.

Kuchnia z jadalnią to projekt nowoczesnej przestrzeni. Fronty szafek w kolorze szary mat z podłużnymi uchwytami. Na środku praktyczna wyspa, dzięki której zyskujemy dodatkowy blat roboczy.

W części z jadalnią, czyli stołem z krzesłami znajdują się dekoracyjne elementy – jest to oryginalna fototapeta, nietypowe lustra, a także panele na ścianie, które wyglądem nawiązują do frontów kuchennych, tworząc spójny wystrój całego pomieszczenia.

Salon jest niewielki, ponieważ wydzielono z niego część gościnną. W pokoju dziennym znajdziemy wygodną kanapę, podwieszaną szafkę TV i praktyczny regał. Strefa telewizyjna wyróżniona została tynkiem betonowym na ścianie, wykończonym po bokach drewnianymi elementami dekoracyjnymi.

Obok salonu znajduje się sypialnia gościnna. W środku kanapa, szafa, i podwieszana szafka TV. Część telewizyjna również wykończona tynkiem betonowym oraz elementami drewnianymi, podobnie jak w pokoju dziennym. Aby zapewnić większy dostęp światła dziennego i delikatnie oddzielić pokój dla gości, zaprojektowałam przesuwne drzwi ze szkła ryflowanego.

Kolejnym pomieszczeniem jest łazienka. Wnętrze jest efektowne, modne, a jednocześnie nawiązuje do wystroju pozostałej części mieszkania. W łazience połączyłam szare kamienne płytki w połysku z płytką drewnopodobną, która pięknie prezentuje się na ścianie z lustrem oraz w strefie prysznicowej. Całość uzupełniona czarną armaturą i dodatkami oraz szarą, pojemną komodą pod umywalką.

Sypialnia jest przytulna i nowoczesna. Na pierwszym planie widzimy ścianę za łóżkiem, która wykończona jest w efektownym, ciepłym drewnie. W sypialni znajduje się też duża szafa z regałem. Warto podkreślić także praktyczny ciąg blatu na komodach, który na końcu pełni funkcję toaletki z lustrem lub biurka do pracy.

W przedpokoju znalazła się duża, pojemna szafa z lustrem na froncie, które optycznie powiększa wnętrze oraz tapicerowany, szary wieszak z siedziskiem.