Szukaj:

Mieszkanie, ul. Łużycka w Krakowie

Salon z kuchnią
Salon z kuchnią
Salon z kuchnią
Sypialnia
Sypialnia
Łazienka
Korytarz
Korytarz

Mieszkanie, ul. Łużycka w Krakowie

Mieszkanie z ulicy Łużyckiej to jeden z kilku projektów inwestycyjnych do sprzedaży. Wnętrza utrzymane w skandynawskim stylu, przytulne i praktycznie rozplanowane. Projekt obejmował salon z kuchnią, łazienkę, sypialnię oraz przedpokój.

Wystrój salonu z kuchnią wykorzystuje wiele modnych detali. Niebieskie ściany dzielą pokój dzienny na strefę wypoczynkową. Za narożnikiem oraz za przestrzenią z TV wykorzystałam tynk betonowy, który idealnie wpisuje się w ramy aktualnych trendów aranżacyjnych. Podobnie jest z lamelkami na ścianie telewizyjnej. Nawiązują one do pięknej podłogi ułożonej w jodełkę.

Kuchnia nawiązuje kolorystycznie do pozostałej części mieszkania. Fronty szafek są białe i lakierowane, pozbawione wystających uchwytów. Na blacie i górnych szafkach świetnie prezentuje się usłojenie drewna. Ze względu na zabudowę szafek do sufitu, do dyspozycji jest mnóstwo miejsca do przechowywania.

W sypialni drewniana podłoga w jodełkę. Delikatnie kontrastuje z nią duża, pojemna szafa z czarnym, lakierowanym frontem. W bocznej części niewielkie biurko z lamelkami na ścianie nawiązujące do tych samych elementów dekoracyjnych w salonie. Całość urozmaicona została efektowną fototapetą.

Projekt nowoczesnej łazienki bazuje na połączeniu białego marmuru z betonem, co w efekcie prezentuje się bardzo ekskluzywnie.

Przedpokój to kontynuacja stylu całego mieszkania – meble z widocznym usłojeniem drewna, lamelki na ścianie w formie wieszaka oraz pojemna szafa z lustrem na froncie, które optycznie powiększa całe wnętrze.