Szukaj:

Mieszkanie 80 m2, Kraków

Salon z jadalnią
Salon
Salon z jadalnią
Salon z jadalnią
Salon z jadalnią
Kuchnia
Kuchnia
Sypialnia
Sypialnia
Łazienka
Łazienka
Toaleta
Toaleta
Szafa

Mieszkanie 80 m2, Kraków

Mieszkanie, które znajduje się ulicy Kapelanka w Krakowie.

To modny projekt salonu z jadalnią, kuchni, sypialni i łazienek. Wnętrza są ekskluzywne, urządzone ze smakiem i zgodnie ze współczesnym wzornictwem.

Salon jest połączony z jadalnią. Tłem dla kanapy i efektownych luster jest tynk strukturalny oraz pasmo drewnianych  lamelek. Podobnie wykończona została strefa telewizyjna. Za telewizorem tynk strukturalny, a obok lamelki, w które wkomponowałam kominek elektryczny. Dodatkowo podwieszana szafka pod sprzęt TV nadaje aranżacji lekkości i nowoczesnego stylu. Między salonem a drzwiami znalazłam miejsce na pojemną szafę gospodarczą, która dzięki białym frontom jest prawie niewidoczna.

Na wysokości kominka usytuowana jest jadalnia z okrągłym stołem, który nie zajmuje wiele miejsca, wygodnymi krzesłami oraz piękną, złotą lampą w formie kapelusza.

Kuchnia wykonana na froncie z płyty laminowanej o wyglądzie ciemnego betonu i na blacie ze spieku kwarcowego. Minimalistyczna, prosta forma podkreśla wyjątkową strukturę użytego materiału. Całość dopełnia linia oświetlenia poprowadzona przy blacie i w dolnej linii szafek.

Sypialnia jest przytulna i wyciszająca. Na ścianach użyłam przyjemnego koloru kashmir. Za łóżkiem umieściłam tapetę Wonderwall z motywem kwiatowym. Po drugiej stronie sypialni znajdują się wiszące szafki i długa komoda, której blat tworzy również dodatkowe miejsce do pracy.

W dużej łazience wykorzystałam płytki w ciepłym beżu, tworząc nastrojowe, jasne wnętrze. Za modnym lustrem jest pasmo wykonane z płytki dekoracyjnej. Meble w łazience mają frezowane, czarne fronty, które prezentują się bardzo efektownie. W toalecie z WC umieściłam ciemnoszare płytki o strukturze kamienia, z kolei na podłodze pojawiła się stylowa mozaika. Cały wystrój idealnie dopełniają czarne dodatki.